Bydlení na Opatově

Novostavby Opatov realizuje společnost Sekyra Group v Praze 4 – Opatově u Litochlebského náměstí. Byty rezidenčního projektu pojmenovaného Zahrady Opatov se rodí v prostředí mezi Chilskou a Hviezdoslavovou ulicí. Stanice Opatov na trase metra C je od nich vzdálená přibližně 250 metrů.

Nové byty Opatov s předzahrádkami a odpočinkovou zónou

Zahrady Opatov nabízejí byty pro 182 rodin, partnerů či jednotlivců. Byty jsou rozdělené do tří obdélníkových křídel. Směrem na jih umožňují byty trávit čas v otevřeném atriu, kde se rozprostírají předzahrádky a odpočinkové prostory.

Zahrady Opatov

Nové byty v městské části Praha 4 jsou pěti různých velikostí: od 1+kk až po prostorné 5+kk. Vybrané byty mají vlastní předzahrádky a většina bytů bude mít balkon či terasu. Novostavby jsou opatřené také garážovým stáním pro osobní auta, nechybí jim sklepní kóje nebo kočárkárny.

Nové byty na prodej v Praze 4 jsou projektovány jako čtyři samostatné sekce propojené od garáží až do nejvyšších pater samostatným schodištěm a výtahy. Dva hlavní vstupy do novostavby Praha 4 jsou na severní straně objektu, vjezd do podzemních garáží se nachází na východní straně.

Lesopark a přehrada v blízkosti novostavby

Zahrady Opatov se nacházejí v lokalitě s dobrou občanskou vybaveností. V okolí funguje pošta, školky, základní škola, nemocnice a různé obchody. Do centra Prahy se obyvatelé novostavby Opatov dostanou mimo špičku zhruba za čtvrt hodiny. Součástí developerského projektu novostavby Opatov budou rovněž menší komerční prostory.

Ve volném čase mohou rezidenti obývající nové byty v části Praha 4 a jejich přátelé navštívit nedaleký Hostivařský park s přehradní nádrží nebo si oddychnout od běžného rušného života v Kunratickém a Milíčovském háji.