Bydlení na Vinohradech

Rezidence Korunní je soubor novostaveb v Praze 10 - Vinohradech. Nové byty na Vinohradech slučují moderní architekturu a komfortní prostory s tak často vyhledávaným soukromím a klidem. Navíc jsou od centra Prahy vzdálené pouze několik stovek metrů.

Novostavby v Praze 10 mají čtvercový půdorys, uvnitř komplexu je dvůr, kde se dá relaxovat. Z tohoto dvora je možné projít přímo do jednotlivých částí stavby. Další odpočinkový prostor nabízí Rezidence Korunní na rohu ulic Korunní a Říčanská, kde jsou stromy, veřejné osvětlení, tráva a místo k sezení.

Bydlení v Praze 10 na Vinohradech

Novostavby společnosti Sekyra Group v oblasti Vinohrady jsou tři. Dostaly jména Boulevard, Villa a Industrial a liší se mezi sebou jak některými použitými materiály, tak kupříkladu výškou.

Boulevard

Rezidence Korunní – část Boulevard představuje severní část novostavby. Je to osmipatrový bytový dům s balkony, přiléhající k ulici Korunní. Zájemce o byty na prodej v Praha 10 čeká lákavý výhled – vidět jsou Strašnice, Bohdalec, Vršovice, Nusle, Pankrác či Vinohrady a především ve večerních hodinách poskytují byty pohled na osvětlenou Žižkovskou televizní věž.

Villa

Název Villa dostaly východní a jižní část Rezidence Korunní. Tyto byty v městské části Vinohrady jsou synonymem nadstandardního bydlení. Výška novostavby se svažuje směrem k ulicím Hradešínská a Říčanská, aby pak navázala na městské vily postavené v Praze 10 na začátku minulého století.

Industrial

Západní část projektu se od zbylých dvou domů odlišuje svým technickým pojetím. Jde o nadstandardní bydlení opatřené například hliníkovými okny nebo kovovými zárubněmi. Nové byty na adrese Praha 10 sousedí s bytovým projektem Korunní dvůr, kam se nastěhovali i některé české celebrity jako módní návrhářka Beata Rajská nebo fotbalista Patrik Berger.