Bydlení v Modřanech

BelariePark je projekt, který uspokojí i sportovní nadšence. Hned u nových bytů na prodej v lokalitě Praha 4 je totiž cyklostezka a Žluté lázně jsou od bytů vzdálené jen několik stanic tramvají. Umístění novostavby v městské části Praha 4 je vhodné také pro ty, kteří rádi odpočívají, třeba rybařením.

Bydlení v Praze 4 v Modřanech

Bytový projekt BelariePark najdete v ulici Mezi Vodami v Modřanech, kde původně sídlila potravinářská firma Nestlé. Bytové domy B1 a B2 okupují přímo centrum bývalého továrního areálu.

Byty Praha 4 – soukromí i prostornost

Obyvatelé této novostavby v Modřanech mohou využívat jak potřebné intimity prostředí, tak dostatečného prostoru, který BelariePark poskytuje. Nad bytovým komplexem se tyčí elipsovitá věž, která je dominantou celého projektu. Materiály a barvy použité na fasády, balkony, lodžie a terasy činí nové byty v Modřanech bydlením se specifickým vzhledem, který zaujme už z dálky.

Obytný komplex BelariePark zahrnuje i parkovací místa, nechybí kočárkárny a sklepy. Každá z novostaveb je rozdělena do čtyř sekcí. V domě B1 mají sekce 1 až 3 sedm nadzemních podlaží, v sekci 4 vzniká bydlení v devíti nadzemních podlažích. Sekce 6 až 8 domu B2 mají sedm nadzemních pater, jenom sekce 5 jich má pět, aby šlo využít plochou střechu jako terasu.

Nové byty Modřany u přírodně chráněné rokle

Byty v lokalitě Praha 4 lákají moderním a atraktivním prostředím, které je zároveň i útulné. Splňuje tak obvyklé podmínky, které po příjemném domově vyžadujeme. Blízko novostavby je cyklistická stezka a spousta sportovišť, třeba golfové hřiště nebo tenisové kurty, k vycházkám vybízí Modřanská rokle. Instituce jako jsou školy, pošta nebo poliklinika jsou nedaleko – v centru starých Modřan.