Při výběru svého nového bydlení vsaďte na jistotu

Při výběru svého nového bydlení vsaďte na jistotu

Společnost Sekyra Group patří mezi přední developerské společnosti, v jejímž portfoliu najdete celou řadu úspěšných realizovaných projektů pro rezidenční i komerční využití.

Realizovala sídla pro Českou spořitelnu, Nestlé, T-Mobile, Skansku, Národní technickou knihovnu a postavila či zrekonstruovala bezmála 7 000 bytů. V současné době má rozpracované projekty ve významných pražských lokalitách; Rohan City, Smíchov City či Žižkov City.

Tandem Modřany, byty ve dvou bytových domech jsou ihned k prodeji

Říká se, že dobrá lokalita je půlka kvalitního bydlení. Projekt Tandem v Modřanech je toho typickým příkladem. Není nad to, si v místě bydliště vyrazit na příjemnou procházku podél Vltavy nebo se protáhnout na kole či bruslích projížďkou na klidné cyklostezce.

Projekt Tandem na Praze 4 společnosti Sekyra Group vznikl v areálu původní modřanské čokoládovny a nové byty o rozloze od 30 m² do 90 m² nabízejí více než sladký život.

Společnost Sekyra Group plánuje rozšířit svoji nabídku

Zajímavé byty najdete v budoucnu i v dalších atraktivních pražských lokalitách. Zámecký dvůr ve Vinoři nabídne zajímavé byty s terasami, jež jsou zakomponovány do stávající urbanistické zástavby. Byty na Rohanském ostrově naopak svým budoucím majitelů připraví unikátní pohled přímo na Pražský hrad.

A Smíchov? I byty na Praze 5 dostojí pověsti Sekyra Group. Rezidenční projekt Smíchov City promění lokalitu smíchovského nádraží na multifunkční čtvrť plnou zeleně.

Společnost Sekyra Group drží krok s moderními evropskými trendy. Ze zanedbaných koutů a nevyužitých míst naší metropole umí vytvořit výstavní lokality s kvalitním bydlením. Věřím, že byty v Praze od Sekyra Group sednou i vám.

<< Zobrazit všechny aktuality