Aktuality

Při výběru svého nového bydlení vsaďte na jistotu

FINEP HOLDING patří mezi největší developerské skupiny u nás. Jsme lídři trhu a patříme mezi ty, kteří určují trendy na developerském trhu.

Banky se bojí realitní bubliny, bytů na prodej ubývá

1,49 %. Právě taková je nejnižší úroková sazba na českém trhu s hypotékami. Až neuvěřitelně levné půjčky na bydlení lidi lákají a banky se začínají jistit nejrůznějšími požadavky. Přesto nové byty mizí závratnou rychlostí.

Poslední příležitost k výhodnému nákupu bytu na Vinohradech

Levné hypotéky, nízké ceny bytů a výrazné slevy u developerů. Zkombinujte tyto výhody a zjistíte, že luxusní bydlení v Praze 10 nikdy nebylo dostupnější.

Nové byty se loni nejvíce prodávaly na Praze 9 a 10

Developeři loni v Praze prodali přes pět tisíc nových bytů, nejvíce od počátku krize na finančním a realitním trhu. Oproti roku 2012 je to navíc téměř čtvrtinový meziroční nárůst. Více než polovina všech nových prodaných bytů pak našla své majitele na Praze 9 a Praze 10.

Okrajové oblasti Prahy se stále rozrůstají

Klíčem k hledání ideálního bydlení v Praze je rovnováha mezi časem, za který se dostanete do centra za prací a klidem, který si budete chtít užít ve volných chvílích. Vzhledem k rychlosti MHD se lze z okrajových částí Prahy do centra dostat přibližně za dvacet až třicet minut. To není příliš vysoká daň za bydlení s výhledem na nekončící zeleň.

Nové byty v Praze 10: prodejní trhák roku 2012

Prodejci nových bytů v Praze mají za sebou úspěšný rok. Podle ČTK se v Praze loni prodalo 4 562 bytů, což je o 2,5 % více než v roce 2011. Za růstem prodejů podle analytiků stojí rekordně nízké úrokové sazby hypoték, nejistá situace kolem DPH a nebývale široká nabídka bytů za nízké ceny. Rekordní zájem pak byl o nové byty v Praze 10.