Nové bytu U Sluncové

Rezidenční projekt U Sluncové nabízí intimitu místa, kde i samotná osobní doprava je na poměry evropského velkoměsta minimální.  A přitom stále platí, že žijete defacto téměř v centru evropské metropole v prestižní lokalitě. Současně je Karlín místem, které žije svým vlastním každodenním životem, kde máte své soukromí a znáte své sousedy..

Bydlete v klidu a žijte aktivně v rytmu Karlína

Rezidence U Sluncové naplní touhy i těch nejnáročnějších. Klidné místo na okraji pulzujícího Karlína nabízí skutečný oddech v soukromí a zároveň vybízí vyrazit do víru města. Karlín se stal pojmem. Pro ty, kdo mají rádi opravdu jedinečné lokality. Pro ty, kdo rádi propojují gurmánské chutě, vždy výborné a vždy jiné. Pro ty, kdo rádi tráví své dny ve společnosti jiných lidí.

Nové bytu v Karlíně U Sluncové

S fokusem na detail

U Sluncové, to je komorní bydlení na ideálním místě pro život bez kompromisů. Ve čtyřech domech citlivě zasazených do krajiny najde své bydlení pouhá stovka šťastných. Ti pak budou moci každý den využívat výhody a krásy skvěle navržené architektury, která dokázala díky speciálnímu tvaru fasád získat maximum slunce pro své interiéry.

Za architektonickým návrhem stojí architekti Qarta architektura, kteří rádi využívají generačního přesahu ve svém týmu a spojují tak mladé vidění života s velkou profesní zkušeností. S pílí sobě vlastní tak stvořili FINEP a Qarta architekti toto unikátní bydlení plné harmonického moderního designu.